Da sportisti JU Zavoda Pazarić ulažu veliki trud i sa velikim entuzijazmom i ljubavlju su posvećeni različitim sportskim disciplinama, potvrdili su osvajanjem brojnih medalja na 12. Sportskim igrama Oaze. Naime, na ovom tradicionalnom sportskom druženju korisnici JU Zavoda Pazarić su u atletskim disciplinama pokazali pravo sportsko umijeće osvojivši prvo mjesto (D.L. i A.Š.) u trci na 100 m, te na 50m prvo i drugo mjesto (E.B.i S.A.) Naši sportisti su nagrađeni zlatnom medaljom i za najduži skok u dalj (A.Š i E.M.), kao i za uspijeh u disciplini bacanja kugle (M.S.).I nogometaši su osvojili prvo mjestio u I diviziji, dok u diviziji II ekipa JU Zavoda Pazarić je zauzela drugo mjesto. Ekipa koja se natjecala u boćanju osvojila je treće mjesto, kao naši takmičari u stonom tenisu u I i II diviziji(M.S.i A.Dž.) . Srebro su ponijeli i stono teniseri (E.M. i D. L.).Najbolji u plivanju 25 m- kraul (A. Dž.) ponosno se okitio zlatnom medaljom.U disciplini štafeta 4×100 m naša ekipa je osvojila drugo mjesto.Čestitamo našim vrijednim sportistima uz želje da svako sportsko druženje donese im nove osmijehe i uspijehe.