Kako su samo bili vrijedni učenici OŠ Zajko Delić“ iz Vogošće koji su uz podršku uposlenika obradovali Korisnike Ustanove sa 170 paketića.
Prema riječima nastavnika, Džemala Mujanovića, Amira Saletovića, Arnesa Delića i Ifeta Uzunovića, odziv učenika na akciju prikupljanja poklona iznenađenja za dječake i djevojčice Ju Zavoda pazarić je premašio i njihova očekivanja.
-Zaista nas je obradovalo kada smo vidjeli sa koliko želje i spremnosti naši učenici su spremni pomagati svojim vršnjacima koji ne žive u porodici. Na ovaj način uspjevamo i pokazati našim učenicima da biti koristan i vrijedan član društva znači pružiti ruku prijateljstva i pomaganja onim koji trebaju našu pomoć- kazali su ovi nastavnici.
Osnovci su sa drugarima iz Zavoda pjevali i plesali te nova prijateljstva su se izgradila. Novogodišja, praznična, osobito lijepa koja dugo traju.
Hvala našim dragim osnovcima i timu uposlenika ove Škole koji zaista su vrijedno radili da bi obradovali naše korisnike.